Słuchawki TAE1105WT Białe TAE1105WT/00
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Dźwięk: Stereo
- Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
- Pełna specyfikacja
Twoja muzyka, Twój kolor
Te przewodowe słuchawki dokanałowe zachowują świeżość każdego gatunku muzyki. Mocne basy, wyrazisty styl i wygodne dopasowanie do ucha. Aby użyć asystenta głosowego telefonu, wystarczy wcisnąć przycisk pilota na przewodzie.
Mocny bas. Czysty dźwięk
Wyobrażasz sobie wyjście z domu bez ulubionych kawałków? Dzięki potężnym 8,6-milimetrowym neodymowym przetwornikom i pozłacanemu złączu w tych słuchawkach usłyszysz mocne basy.
Twoje ulubione dźwięki w prawdziwie komfortowych warunkach
Ergonomiczny projekt wkładki akustycznej i trzy rozmiary wymiennych gumowych nakładek na słuchawki douszne zapewniają wygodne dopasowanie do ucha. Ciesz się każdą sekundą ulubionej muzyki.
Wbudowane sterowanie ułatwiające przełączanie z listy odtwarzania na rozmowę
Odbierz połączenie i zatrzymaj listę odtwarzania bez dotykania telefonu. Świetna opcja, gdy basy się rozkręcają, a Ty nie chcesz stracić najlepszych fragmentów.
Łatwe wybudzenie asystenta głosowego w telefonie
Korzystaj z wbudowanego sterowania i zapytaj swojego asystenta głosowego o co tylko chcesz. Dzwoń oraz wysyłaj i odbieraj SMS-y podczas ruchu.
| Waga | 35 kg |
|---|---|
| Wymiary | 25 x 50 x 175 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Philips |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 |
| Czułość | 102 |
| Waga | 0.0147 |
| Impedancja | 16 |
| Długość przewodu | 1.2 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Mikrofon | Nie |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Douszne |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |