przełączniki zarządzalne
Przełącznik 5xSFP 1xCOMBO CRS106-1C-5S
- Liczba portów PoE+: Brak
- Liczba portów SFP+: Brak
- Liczba portów QSFP+: Brak
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 4 w magazynie
160,37 zł / szt
197,26 zł brutto
Cloud Router Switch 106-1C-5S to inteligentny przełącznik wielkości komputera stacjonarnego, wyposażony w jeden port combo Gigabit Ethernet / SFP i pięć klatek SFP 1,25 Gb/s. W zestawie zasilacz. Zasilany procesorem 400 MHz i 128 MB RAM, obsługuje RouterOS z licencją L5 i obsługuje zasilanie 11-30V.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Mikrotik |
|---|---|
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów SFP+ | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | Brak |
| Pobór mocy | 11 |
| Wymiary | 114 x 137 x 29 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 100000 |
| Typ obudowy | Rack |
| Wentylator | Tak |
| Klasa przełącznika | Zarządzalny |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | Brak |
| Liczba portów SFP | 5 |
| Liczba portów COMBO | 1 |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Zasilacz | Wewnętrzny |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Port konsoli | Tak |
| Oznaczenia |
| Waga | 300 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 140 x 115 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |