Ładowarka sieciowa Mi 33W USB-C+A PD QC
- Moc: 33
- Rodzaj: Sieciowa
- Złącza: 1 x USB 3.0
- Pełna specyfikacja
Mi 33W Wall Charger (Type-A + Type-C)
Szybkie ładowanie PD (iPhone) | Podwójne porty wyjściowe.
Wysoka moc 33 W
Ładowarka ma maksymalną moc wyjściową 33 W, porównywalną do ładowarek w zestawie i jest wyposażona w USB-C, który obsługuje wkładanie dwóch portów. Wygodny i bezproblemowy.
Protokół szybkiego ładowania PD
Kompatybilny z szybkim ładowaniem na różnych urządzeniach, niezależnie od tego, czy jest to smartfon Xiaomi czy iPhone. Zostaw za sobą zmartwienia związane z ładowaniem i zamiast tego idź zrobić sobie kawę lub poczytać książkę.
Porty wyjściowe USB-C + USB-A
Wyposażony w podwójne porty wyjściowe USB-C i USB-A, może ładować wiele urządzeń jednocześnie, identyfikować prąd wyjściowy i spełniać wymagania dotyczące ładowania większości inteligentnych urządzeń domowych i rozrywkowych.
Kompaktowy i przenośny
Dzięki kompaktowej i przenośnej konstrukcji ładowarka mieści się w większości toreb, nie zajmując niepotrzebnie miejsca, a w podróży nie będziesz potrzebować więcej niż jednej.
Wiele systemów bezpieczeństwa
jest wyposażona w wiele systemów bezpieczeństwa, zapewniając całkowitą ochronę Tobie i Twoim urządzeniom, zapewniając bezpieczne i bezproblemowe wrażenia.
Specyfikacja techniczna
| Producent | XIAOMI |
|---|---|
| Moc | 33 |
| Rodzaj | Sieciowa |
| Złącza | 1 x USB 3.0 |
| Wymiary | 83.7 x 48 x 28 mm |
| Napięcie wyjściowe | 5 |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 3 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Waga | 133 kg |
|---|---|
| Wymiary | 35 x 85 x 105 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |