routery GSM/3G/LTE
Router LTE RUTM09 (Cat6),2xSIM,1xWAN,3xLAN, 4xGbE,GNSS
- Model:
RUTM09
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura robocza -40°C do 75°C
- Wilgotność pracy 10% do 90% bez kondensacji
- Antena: Zewnętrzna odłączana
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
801,30 zł / szt
985,60 zł brutto
RUTM09
4G LTE ROUTER
RUTM09 to bezprzewodowy router 4G LTE opracowany do zastosowań wymagających dużej prędkości komórkowej. Jest wyposażony w technologię Cat 6 i podwójną kartę SIM, dzięki czemu urządzenie może obsługiwać prędkości do 300 Mb/s oraz funkcje takie jak agregacja operatorów i przełączanie awaryjne. Dodatkowo RUTM09 jest wyposażony w cztery gigabitowe porty RJ45 i obsługuje GNSS, umożliwiając śledzenie GPS w celu precyzyjnego wykrywania lokalizacji. Te funkcje sprawiają, że RUTM09 jest wyjątkowym wyborem zapewniającym nieprzerwaną łączność sieciową dla aplikacji mobilnych lub wymagających śledzenia.
Specyfikacja techniczna
| Producent | TELTONIKA |
|---|---|
| Model | RUTM09 |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Bezpieczeństwo |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Porty we/wy | 1 x WAN (RJ-45) |
| Liczba anten | 3 |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Max. prędkość pobierania | 300 |
| Max. prędkość wysyłania | 42 |
| Standardy | 802.3az |
| Karta SIM | Mini |
| Wymiary | 115 x 44.2 x 95.1 mm |
| Waga | 457 |
| Certyfikaty |
|
| Zasilanie | 1 x 4-pin power connector |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Czytnik kart pamięci | Brak |
| Transmisja danych | LTE |
| Typ | GSM 3G/4G |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | Nie dotyczy |
| Kolor | czarny |
| Waga | 855 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 360 x 180 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |