Projektor Nebula Capsule 3 Laser GoogleTV
- Technologia wyświetlania: DLP
- Model:
D2426212
- Poziom hałasu: 28
- Pełna specyfikacja
Capsule 3 - Mini projektor 1080p do telewizora
Ultraprzenośne wrażenia kinowe
Zmień dowolną przestrzeń w kino dzięki temu zewnętrznemu projektorowi o maksymalnej przekątnej ekranu 120 cali, oferującemu niezrównane wrażenia z oglądania w kieszonkowej obudowie, która jest o 50% mniejsza niż porównywalne modele.
Integracja z Google TV
Zanurz się w świecie rozrywki dzięki temu inteligentnemu projektorowi, oferującemu licencjonowane przesyłanie strumieniowe Netflix i różnorodne treści na wyciągnięcie ręki.
Bezproblemowa, inteligentna konfiguracja
Doświadcz bezproblemowej konfiguracji dzięki technologii adaptacji środowiska inteligentnego Nebula Capsule 3, zapewniającej idealną projekcję w zaledwie 3 sekundy, bez ręcznych regulacji.
Wizualizacje w wysokiej rozdzielczości
Ciesz się przejrzystością wyświetlacza 1080p o jasności 200 ANSI lumenów, co zapewnia wyraźnie bardziej żywe wrażenia wizualne dzięki Nebula Capsule 3.
Dłuższa rozrywka na jednym ładowaniu
Ciesz się do 2,5 godzin filmów lub 10 godzin muzyki na jednym ładowaniu dzięki Nebula Capsule 3, dzięki czemu Twoja rozrywka będzie trwać dłużej.
| Waga | 1666 kg |
|---|---|
| Wymiary | 112 x 123 x 267 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Anker |
|---|---|
| Technologia wyświetlania | DLP |
| Model | D2426212 |
| Poziom hałasu | 28 |
| Źródło światła | Laser |
| Projekcja | Długoogniskowa |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Kontrast statyczny | 400:1 |
| Współczynnik projekcji (max) | 1,20:1 |
| Jasność | 300 |
| Wymiary | 83 x 83 x 170 mm |
| Waga | 0.95 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Minimalna przekątna obrazu | 40 |
| Maksymalna przekątna obrazu | 120 |
| Trwałość źródła światła | 20000 |
| Trwałość źródła światła (ECO) | 30000 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Automatyczne ustawianie ostrości | Tak |
| Audio | Tak |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |