wielkoformatowe
Monitor wielkoformatowy ST5502S 55 cali IPS 4K,ANDROID,18/7,400nit
- Model:
ST5502S
- WiFi: Nie
- Regulacja wysokości: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
3 807,96 zł / szt
4 683,79 zł brutto
ST5502S 55" Profesjonalny monitor Smart Signage 4K All-in-One z ultracienkimi ramkami
- Oglądaj żywe obrazy na wyświetlaczu 4K UHD
- Gotowy do użycia z wbudowanym systemem operacyjnym Android
- Odwróć wyświetlacz, aby oglądać w orientacji pionowej lub poziomej
- Łatwe tworzenie treści przy użyciu niestandardowych szablonów X-Sign
Przejrzystość 4K UHD
Ciesz się wyraźnymi i kolorowymi obrazami dzięki serii ST. Rozdzielczość 4K UHD zapewnia doskonałą wyrazistość i czytelność w każdej przestrzeni.
Wbudowany system operacyjny Android
Korzystaj z wbudowanego systemu operacyjnego Android, aby uzyskiwać dostęp do plików, wyświetlać treści i uruchamiać prezentacje bez podłączania innych urządzeń.
| Waga | 22500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 185 x 895 x 1340 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Benq |
|---|---|
| Model | ST5502S |
| WiFi | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Obszar widzialny w pionie | 680.4 |
| Obszar widzialny w poziomie | 1206.6 |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Jasność | 400 |
| Czas reakcji | 8 |
| Pobór mocy | 185 |
| Waga | 16.6 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 712.6 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 1241.8 |
| Głębokość | 63.5 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio out |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa energetyczna | G |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 55" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |