monitory
Monitor 275E2FAE 27 cali IPS HDMIx2 DP Głośniki HAS
- Model:
275E2FAE
- Częstotliwość pozioma min.: 30
- Częstotliwość pozioma max.: 144
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
647,58 zł / szt
796,52 zł brutto
| Waga | 7400 kg |
|---|---|
| Wymiary | 680 x 150 x 500 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Philips |
|---|---|
| Model | 275E2FAE |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 |
| Częstotliwość pozioma max. | 144 |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 |
| Wysokość z podstawą | 475 |
| Głębokość z podstawą | 234 |
| Waga z podstawą | 5.23 |
| WiFi | Nie |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 100 |
| Obszar widzialny w pionie | 335.66 |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.74 |
| Certyfikaty | TUV |
| Jasność | 350 |
| Czas reakcji | 1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 18.55 |
| Waga | 3.43 |
| Plamka matrycy | 0.2331 |
| Wysokość | 354 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 614 |
| Głębokość | 38 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio out |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa energetyczna | F |
| TCO Certified | Tak |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |