Prezenter bezprzewodowy Kazun
- Zasięg: 30
- Wskaźnik laserowy: Tak
- Komunikacja bezprzewodowa: Odbiornik USB
- Pełna specyfikacja
Bezprzewodowy prezenter
Aluminiowy prezenter bezprzewodowy z czerwonym laserem do kontrolowania prezentacji
Przestrzeń
Myślisz lepiej kiedy jesteś w ruchu? Żaden problem prezenter Kazum jest w pełni bezprzewodowy. Wystarczy podłączyć go przez mikroodbiornik USB i cieszyć się zasięgiem 30 m dla wszystkich prezentacji, które stworzyłeś.
Elegancka obudowa
Aluminiowa obudowa prezentera jest zarówno mocna, jak i elegancka, zapewniając trwałość i profesjonalny wygląd w każdym (domowym) biurze.
Gotowy do doładowania
Wbudowany akumulator jest przygotowany na wiele godzin użytkowania i eliminuje potrzebę używania elementów jednorazowych.
Poczuj moc
Korzystaj z 4 funkcji programu PowerPoint (następny slajd, poprzedni slajd, start/stop, pusty ekran), które zapewniają kontrolę podczas realizacji kolejnego oszałamiającego pomysłu.
| Waga | 99 kg |
|---|---|
| Wymiary | 25 x 130 x 185 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Trust |
|---|---|
| Zasięg | 30 |
| Wskaźnik laserowy | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Odbiornik USB |
| Wymiary | 13 x 27 x 133 mm |
| Waga | 47 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | Szary |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |