Pralka WW80CGC04DAE
- Poziom hałasu: 72
- Zabezpieczenia: Przed dziećmi
- Wyświetlacz / Panel: Tak
- Pełna specyfikacja
Pralka WW80CGC04DAE
Ecobubble
Ciesz się skutecznym praniem nawet w niskich temperaturach. Technologia EcoBubble wytwarza aktywną pianę, która szybciej wnika w tkaniny i nawet o 24% skuteczniej usuwa zabrudzenia. Co więcej rozwiązanie to redukuje zużycie energii nawet o 70%, a także chroni kolor i strukturę tkanin, nawet o 45,5% efektywniej dbając o ubrania.
Tryb AI Energy Mode
Monitorowanie i zdalna obsługa, które pomogą obniżyć zużycie energii elektrycznej przez Twoją pralkę. Tryb AI Energy Mode pozwala z łatwością sprawdzać i kontrolować poziom zużytego prądu za pomocą smartfona. Co najważniejsze, programy, które działają w trybie AI Energy Mode pozwalają na ograniczenie konsumpcji energii elektrycznej nawet o 70%! To wszystko dzięki zastosowaniu technologii Ecobubble, praniu w niższej temperaturze i wydłużeniu czasu cyklu.
Silnik Digital Inverter
Wykorzystywane są w nim mocne magnesy, aby zapewnić cichszą, wydajniejszą i bezawaryjną pracę urządzenia. Dzięki temu oferuje również najdłuższą na rynku trwałość i 20-letnią gwarancję.
| Waga | 67000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 660 x 650 x 890 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Samsung |
|---|---|
| Poziom hałasu | 72 |
| Zabezpieczenia | Przed dziećmi |
| Wyświetlacz / Panel | Tak |
| Programy i opcje prania | Wełna |
| Poziom hałasu wirowania | 71 - 75 dB |
| Klasa głośności | A |
| WiFi | Tak |
| Waga | 65 |
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Wysokość | 85 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 60 |
| Głębokość | 55 |
| Klasa energetyczna | A |
| Kierunek otwierania | lewo |
| Ładowanie | front |
| Załadunek | 8 kg |
| Prędkość wirówki | 1400 obr/min |
| Klasa efektywności wirowania | B |
| Oznaczenia | |
| Kolor | biało-czarny |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |