pralki
Pralka WW60A3120WE
- Poziom hałasu: 74
- Wyświetlacz / Panel: Tak
- Programy i opcje prania: Wełna
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
1 240,20 zł / szt
1 525,45 zł brutto
Pralka WW60A3120WE
Higieniczna para
Miej pewność, że zanieczyszczenia będą dokładnie usunięte podczas cyklu prania, a Twoje ubrania higienicznie czyste dzięki zastosowaniu pary. Program z funkcją pary zapewnia wysoką skuteczność w usuwaniu zanieczyszczeń, bez konieczności użycia funkcji Prania wstępnego. Pozbywa się nawet trudnych do usunięcia plam i aż do 99,9% bakterii* i alergenów.
- Pralka Slim - Wąska na zewnątrz, pojemna w środku
- Higieniczna para - Higienicznie czyste i zdezynfekowane pranie
- Silnik Digital Inverter z 10-letnią gwarancją - Trwałość i cicha praca
- Program Szybki 15 min - Szybkie pranie lekko zabrudzonej odzieży
- Program Czyszczenie bębna - Higienicznie czysty bęben bez detergentów
- Funkcja Opóźnienie zakończenia - Możliwość ustawienia zakończenia cyklu o konkretnej porze
| Waga | 58000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 500 x 650 x 850 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Samsung |
|---|---|
| Poziom hałasu | 74 |
| Wyświetlacz / Panel | Tak |
| Programy i opcje prania | Wełna |
| Poziom hałasu wirowania | 71 - 75 dB |
| Klasa głośności | B |
| WiFi | Nie |
| Zabezpieczenia | Blokada panelu sterowania |
| Waga | 55 |
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Wysokość | 85 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 59.5 |
| Głębokość | 40 |
| Klasa energetyczna | C |
| Kierunek otwierania | lewo |
| Ładowanie | front |
| Załadunek | 6 kg |
| Prędkość wirówki | 1200 obr/min |
| Klasa efektywności wirowania | C |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |