pralki
Pralka Multiwash MQD 410CBL9-PL
- Wyświetlacz / Panel: Tak
- Klasa głośności: A
- Poziom hałasu wirowania: 66 - 70 dB
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 10 w magazynie
3 496,33 zł / szt
4 300,49 zł brutto
Pralka Multiwash MQD 410CBL9-PL
| Waga | 127000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 734 x 702 x 1276 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Candy |
|---|---|
| Wyświetlacz / Panel | Tak |
| Klasa głośności | A |
| Poziom hałasu wirowania | 66 - 70 dB |
| Pojemność bębna | 63 |
| Programy i opcje prania | Opóźniony start |
| Waga | 117 |
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Wysokość | 107 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 60 |
| Głębokość | 59.5 |
| Klasa energetyczna | A |
| Kierunek otwierania | lewo |
| Ładowanie | front |
| Załadunek | 10 kg |
| Prędkość wirówki | 1400 obr/min |
| Klasa efektywności wirowania | B |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |