zasilacze awaryjne
UPS 9PX3000IRTN 3000W/VA RT2U Netpack
- Moc czynna: 3000
- Złącza: 1 x USB (Typ B)
- Porty zasilania wy.: 2 x IEC-C19
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 1 w magazynie
14 109,24 zł / szt
17 354,37 zł brutto
| Waga | 35200 kg |
|---|---|
| Wymiary | 240 x 585 x 785 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Eaton |
|---|---|
| Moc czynna | 3000 |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Porty zasilania wy. | 2 x IEC-C19 |
| Porty zasilania we. | IEC-C20 |
| Wymiary rack | 2U |
| Wymiary | 86,5 x 440 x 605 mm |
| Video | |
| Typ obudowy | Rack |
| Oznaczenia | |
| Moc pozorna | 3000 VA |
| Architektura UPS-a | on-line double conversion |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |