pralki
Pralka Multiwash MQD 410CBL9-PL
- Wyświetlacz / Panel: Tak
- Klasa głośności: A
- Poziom hałasu wirowania: 66 - 70 dB
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 10 in stock
3 496.33 zł / szt
4 300.49 zł gross
Pralka Multiwash MQD 410CBL9-PL
Technical Specifications
| Brand | Candy |
|---|---|
| Wyświetlacz / Panel | Tak |
| Klasa głośności | A |
| Poziom hałasu wirowania | 66 - 70 dB |
| Pojemność bębna | 63 |
| Programy i opcje prania | Opóźniony start |
| Waga | 117 |
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Wysokość | 107 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 60 |
| Głębokość | 59.5 |
| Klasa energetyczna | A |
| Kierunek otwierania | lewo |
| Ładowanie | front |
| Załadunek | 10 kg |
| Prędkość wirówki | 1400 obr/min |
| Klasa efektywności wirowania | B |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Weight | 127000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 734 x 702 x 1276 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |