pralki
Pralka ładowana od góry TCA266TM5-S
- Wyświetlacz / Panel: Tak
- WiFi: Tak
- Klasa głośności: C
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
1 601,93 zł / szt
1 970,37 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | Candy |
|---|---|
| Wyświetlacz / Panel | Tak |
| WiFi | Tak |
| Klasa głośności | C |
| Ilość programów prania | 17 |
| Poziom hałasu wirowania | 76 - 80 dB |
| Pojemność bębna | 46 |
| Waga | 58 |
| Pozostałe parametry |
|
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Funkcje |
|
| Wysokość | 86 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 41 |
| Głębokość | 60 |
| Klasa energetyczna | A |
| Kierunek otwierania | góra |
| Ładowanie | góra |
| Załadunek | 6 kg |
| Prędkość wirówki | 1200 obr/min |
| Klasa efektywności wirowania | B |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Waga | 59500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 650 x 480 x 890 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |