karuzele i pozytywki
Pozytywka Miś różowy 18 cm
- Bezpieczeństwo:
- Przed podaniem zabawki dziecku należy usunąć opakowanie oraz doczepione metki wraz z plastikowymi łącznikami.
- Wszystkie zabawki są pakowane w osobny woreczek foliowy. Plastikowe woreczki oraz plastikowe łączniki prz
- Nr katalogowy:
9109
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 4 w magazynie
32,90 zł / szt
40,47 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | TULILO |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Nr katalogowy | 9109 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | Pozytywki |
| Wymiary | Wysokość: 18 cm |
| Wymagania wiekowe | 0 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Szary |
| Waga | 188 kg |
|---|---|
| Wymiary | 90 x 165 x 215 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |