Przełącznik DGS-1510-28X Switch 24GE 4SFP+
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura pracy: -5 do 50 C (23 do 122 F)
- Temperatura przechowywania: -20 do 70C (-4 do 158F)
- Wilgotność pracy: 0% do 95% bez kondensacji
- Wilgotność przechowywania: 0% do 95% bez kondensacji
- Tryb przekazywania: Store-and-forward
- Pozostałe funkcje:
Virtual Stacking Support:
- D-Link Single IP Management
- Up to 32 devices per virtual stack
- Up to 20G stacking bandwidth
Physical Stacking:
- Supports Duplex Chain/Ring topology
- Up to 40G stack
- Pełna specyfikacja
Gigabitowe stakowalne zarządzalne przełączniki Smart Seria DGS-1510
- Zarządzanie i bezpieczeństwo L2 z funkcjami L3
- Wiersz poleceń CLI, port konsoli oraz graficzny interfejs użytkownika Web
- 10G SFP+ stakowanie fizyczne
- Trasy statyczne i MSTP
- Dożywotnia gwarancja Lifetime-Limited po rejestracji
Wiersz poleceń CLI
Obsługuje standardowy i powszechnie używany interfejs wiersza poleceń do zarządzania systemem.
Fizyczne stakowanie
Fizyczne stakowanie do 6 jednostek w stos o łącznej liczbie 288 portów.
Porty 10G uplink
Dzięki portom SFP+ można łączyć się z innymi obszarami sieci z przepustowością 10G.
Trasy statyczne
Segregowanie ruchu L3 pomiędzy przełącznikami, bez względu na segemntację VLAN.
Wiele obrazów i plików konfiuracyjnych
Aktualizacje oprogramowania sprzętowego i testowanie konfiguracji bez jakiegokolwiek ryzyka utraty ustawień.
Gwarancja Limited Lifetime
Zarejestruj produkt, aby skorzystać z dożywotniej gwarancji Lifetime Limited.
Seria DGS1510 to najnowsza generacja zarządzalnych przełączników Smart z portami światłowodowymi 10G SFP+ dla fizycznego stakowania lub uplinków. Połączenie wysokiej przepustowości, zgodnej z branżowym standardem konsoli CLI, sprawia, ze seria przełączników DGS1510 to idealne rozwiązanie dla firm z sektora MSP a także środowisk korporacyjnych.
Pełen zestaw funkcji z zarządzaniem ruchem L3
Serię przełączników DGS1510 wyposażono w zaawansowane narzędzia zarządzania siecią poprzez zgodną ze standardem branżowym konsolę CLI, port seryjny konsoli oraz the graficzny interfejs użytkownika w przeglądarce. Dzięki temu Twoja firma otrzymuje zyskuje możliwość korzystania z VLAN, protokołu multiple spanning tree protocol (MSTP), agregacji linków (LACP), tras statycznych, wielu obrazów firmware oraz wielu plików konfiguracyjnych.
Z potężnymi funkcjami zabezpieczeń w postaci narzędzi IGMP snooping, access control lists, port security oraz D-Link Safeguard Engine, które chroni sieć przed złośliwymi atakami denial-of-service z rozgłaszania, multicast oraz unicast flooding, rodzina przełączników DGS-1510 to wszechstronne narzędzie dla sieciowych środowisk korporacyjnych.
Światłowodowe porty Uplink
Rozbudowa sieci dostosowana do potrzeb każdej firmy jest możliwa dzięki światłowodowym portom uplink z możliwością zaawansowanego zarządzania i funkcjom bezpieczeństwa.
D-View 7: bezpłatny system do projektowania i zarządzania siecią
Bezpłatny system Network Assistant (DNA) D-Linka dostarcza informacji o wszystkich podłączonych urządzeniach i przyspiesza pierwszą konfigurację. Bezpłatny system zarządzania siecią D-View 7 jest dostarczany z licencją na 25 węzłów i 2 sondy oraz pełnym dostępem do narzędzi do zarządzania. Opcjonalna aktualizacja licencji umożliwia rozszerzenie sieci i możliwości analizy.
Oszczędność energii
Przełączniki z rodziny DGS-1510 z technologią D-Link Green umożliwiają oszczędzanie energii bez wpływu na wydajność działania lub funkcjonalność.
Specyfikacja techniczna
| Producent | D-Link |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Pozostałe funkcje | Virtual Stacking Support:
Physical Stacking:
|
| Bezpieczeństwo |
|
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Rozmiar ramki Jumbo | 9.216 |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | Brak |
| Prędkość przekazywania | 95.24 |
| VLAN |
|
| QoS |
|
| Funkcje L2 |
|
| Funkcje L3 |
|
| Liczba portów SFP+ | 4 |
| Pobór mocy | 22.3 |
| Wymiary | 440 x 210 x 44 mm |
| Waga | 2 |
| Certyfikaty |
|
| Zasilanie | 100 - 240 VAC 50/60 Hz |
| Zastosowanie | Średnie i duże firmy |
| Obsługiwane protokoły i standardy |
|
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 16384 |
| Bufor pamięci | 1.5 |
| Przepustowość | 128 |
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 516593 |
| Maksymalna ilość urządzeń w stosie | 6 |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Liczba grup VLAN | 4000 |
| Typ obudowy | Rack |
| Wentylator | Tak |
| Klasa przełącznika | SMART |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 24 |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Zasilacz | Wewnętrzny |
| Liczba portów 10Gb | 4 |
| Możliwość łączenia w stos | Tak |
| Port konsoli | Tak |
| Oznaczenia |
| Waga | 2550 kg |
|---|---|
| Wymiary | 90 x 500 x 340 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |