Etui Classic Reversible 14 cali Czarny/Niebieski - 2F1X4AA
- Wymiary:
37 x 27 x 1 cm
- Waga: 0.16
- Pasuje do:
Laptopy z ekranem o przekątnej do 14 cali
- Pełna specyfikacja
Dwustronny futerał ochronny na laptopa HP Protective Reversible 14/niebieski
Wykonany z trwałego neoprenowego materiału dwustronny futerał pomaga chronić laptopa przed uderzeniami i zarysowaniami.
Zmień swój styl, kiedy zechcesz
Dzięki dwustronnemu wykonaniu możesz zmienić kolor futerału, kiedy tylko chcesz. Pozbawione zamka, wygodne zamknięcie pozwala zabezpieczyć laptopa i zapewnia idealne dopasowanie.
Cienka obudowa
Wąska budowa futerału pozwala umieścić go z łatwością w plecaku, teczce lub torebce.
Codzienna ochrona
Elastyczny i wytrzymały neoprenowy futerał chroni komputer przed uderzeniami i zadrapaniami. Zabierz ze sobą laptopa bez żadnych obaw.
Utrzymuj w czystości
Zdezynfekuj futerał odpowiednim sprayem lub wypierz go w pralce. Zachowaj pewność siebie z futerałem, który zawsze pozostaje czysty.
Niezawodne użytkowanie
Ciesz się spokojnym użytkowaniem dzięki standardowej rocznej ograniczonej gwarancji HP.
Specyfikacja techniczna
| Producent | HP Inc. |
|---|---|
| Wymiary | 37 x 27 x 1 cm |
| Waga | 0.16 |
| Pasuje do | Laptopy z ekranem o przekątnej do 14 cali |
| Rodzaj | Etui |
| Ilość komór | 1 |
| Pasek na ramię | Nie |
| Uchwyt do ręki | Nie |
| Materiał | Neopren |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 14'' |
| Kolor | czarny |
| Waga | 260 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10 x 270 x 390 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |