karuzele i pozytywki
Pozytywka Miś 18 cm błękitny
- Bezpieczeństwo:
- Wszystkie zabawki są pakowane w osobny woreczek foliowy. Plastikowe woreczki oraz plastikowe łączniki przy metkach mogą być niebezpieczne.
- Aby uniknąć niebezpieczeństwa, należy trzymać plastikowy woreczek oraz plastikowe łączniki wraz z
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
9442
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
32,90 zł / szt
40,47 zł brutto
Pozytywka Miś 18 cm błękitny
Z pewnością uspokoi i pomoże usnąć Twojemu maleństwu. Ma wszystko czego dziecko potrzebuje. Jest przyjemna i miękka, w delikatnej kolorystyce, na pewno jest to zabawka, która stanie się najlepszym pierwszym przyjacielem na długie lata.
To idealny prezent dla nowo narodzonego maleństwa, idealna propozycja na pierwsze odwiedziny.
Pokaż swojemu dziecku:
- Jak rozwijać wyobraźnię, spostrzegawczość i zręczność
- Że moment przytulania jest najważniejszych rytuałem w ciągu dnia
- Że to może być maskotka, z którą zwiąże się na długo
- Że miękkość i puszystość maskotki ułatwi zasypianie
- Ile zabawki mają w sobie miłości, opieki i czułości
Zadbaj o swojego malucha:
- Zabawka bezpieczna dla dzieci
- Brak ostrych krawędzi
- Wysokiej klasy zabawka o precyzyjnych szyciach
Specyfikacja techniczna
| Producent | TULILO |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 9442 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Pozytywki |
| Wymiary | Wysokość: 18 cm |
| Wymagania wiekowe | 0 |
| Materiał | Plusz |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Błękitny |
| Waga | 191 kg |
|---|---|
| Wymiary | 90 x 170 x 220 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |