zabawki militarne
Strzelba policyjna metalowa Gonher
- Bezpieczeństwo:
- Do użytku pod bezpośrednim nadzorem osoby dorosłej.
- Nie używać w pobliżu uszu.
- Niewłaściwe użycie może spowodować uszkodzenie słuchu.
- Nie strzelać w domu! Należy używać kapiszonów tylko zgodnie z zaleceniem producenta
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
155106/6N
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 1 w magazynie
86,15 zł / szt
105,96 zł brutto
Metalowa strzelba policyjna Gonher
Nie strzela nabojami, wydaje jedynie dźwięk.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Pulio |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 155106/6N |
| Rodzaj | Strzelby |
| Wymiary | 79 x 16,5 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Metal |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 1040 kg |
|---|---|
| Wymiary | 49 x 186 x 820 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |