Pozytywka Króliczek 18 cm
- Bezpieczeństwo:
Wszystkie zabawki są pakowane w osobny woreczek foliowy. Plastikowe woreczki oraz plastikowe łączniki przy metkach mogą być niebezpieczne. Aby uniknąć niebezpieczeństwa, należy trzymać plastikowy woreczek oraz plastikowe łączniki wraz z metkami z dalek
- Nr katalogowy:
9238
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Pozytywka Króliczek 18 cm
Z pewnością uspokoi i pomoże usnąć Twojemu maleństwu. Ma wszystko czego dziecko potrzebuje. Jest przyjemny i miękki, w delikatnej kolorystyce, na pewno jest to zabawka, która stanie się najlepszym pierwszym przyjacielem na długie lata.
To idealny prezent dla nowonarodzonego maleństwa, idealna propozycja na pierwsze odwiedziny.
Pokaż swojemu dziecku:
- Jak rozwijać wyobraźnię, spostrzegawczość i zręczność
- Że moment przytulania jest najważniejszych rytuałem w ciągu dnia
- Że to może być maskotka, z którą zwiąże się na długo
- Że miękkość i puszystość maskotki ułatwi zasypianie
- Ile zabawki mają w sobie miłości, opieki i czułości
Zadbaj o swojego malucha:
- Zabawka bezpieczna dla dzieci
- Brak ostrych krawędzi
- Wysokiej klasy zabawka o precyzyjnych szyciach
| Waga | 214 kg |
|---|---|
| Wymiary | 80 x 170 x 220 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TULILO |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Wszystkie zabawki są pakowane w osobny woreczek foliowy. Plastikowe woreczki oraz plastikowe łączniki przy metkach mogą być niebezpieczne. Aby uniknąć niebezpieczeństwa, należy trzymać plastikowy woreczek oraz plastikowe łączniki wraz z metkami z dalek |
| Nr katalogowy | 9238 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Pozytywki |
| Wymiary | Wysokość: 18 cm |
| Wymagania wiekowe | 0 |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Szary |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |