SMART-UPS 5000VA RM 5U SUA5000RMI5U
- Wymagania środowiskowe:
- Środowisko operacyjne: 0 - 40 °C
- Wilgotność względna podczas pracy: 0 - 95%
- Wysokość n.p.m. podczas pracy: 0-3000 m
- Temperatura (przechowywanie): -15 - 45 °C
- Wilgotność wz - Liczba akumulatorów: 2
- Moc czynna: 4000
- Pełna specyfikacja
APC Smart-UPS, 4000 Watts /5000 VA, na wejściu 230V/na wyjściu 230V, Interface Port DB-9 RS-232, SmartSlot, Wysokość w szafie przemysłowej 5 U
| Waga | 125200 kg |
|---|---|
| Wymiary | 520 x 600 x 990 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | APC |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe | - Środowisko operacyjne: 0 - 40 °C |
| Liczba akumulatorów | 2 |
| Moc czynna | 4000 |
| Czas ładowania | 3 |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 9.4 |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwzwarciowe |
| Złącza | RS-232 (COM) |
| Porty zasilania we. | Hard Wire 3-wire (1PH + N + G) |
| Porty zasilania wy. | 8 x IEC-C13 |
| Wymiary | - Wysokość: 222 mm |
| Waga | 97.73 |
| Pozostałe parametry | - Moc wyjściowa: 4000W |
| Akcesoria w zestawie | - CD z oprogramowaniem |
| Funkcje specjalne | - Bezpiecznik automatyczny |
| Pojemność akumulatora | 816 |
| Typ obudowy | Rack |
| Oznaczenia | |
| Moc pozorna | 5 kVA |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |