WA854RE WiFi Extender b/g/n 300Mbps
- Pasmo: 2,4 GHz
- Liczba anten : 2
- Bezpieczeństwo:
- 64/128/152-bitowe WEP, WPA-PSK / WPA2-PSK
- Pełna specyfikacja
Wzmacniacz sygnału bezprzewodowego TP-LINK TL-WA854RE przeznaczony jest do zwiększenia zasięgu i siły sygnału istniejącej sieci bezprzewodowej w celu wyeliminowania martwych stref. Dzięki połączeniom bezprzewodowym w standardzie N o prędkości do 300Mb/s, przyciskowi Range Extender, miniaturowym wymiarom i możliwości montażu na ścianie urządzenie umożliwia rozszerzenie zasięgu sieci bezprzewodowej w sposób prosty jak nigdy dotąd.
| Waga | 241 kg |
|---|---|
| Wymiary | 155 x 85 x 100 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TP-LINK |
|---|---|
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Liczba anten | 2 |
| Bezpieczeństwo | - 64/128/152-bitowe WEP, WPA-PSK / WPA2-PSK |
| Standardy | 802.11b |
| Antena | Wewnętrzna |
| Wymiary | - 110.0 × 65.8 × 75.2mm |
| Pozostałe parametry | - Wbudowane 2 przyciski: Range Extender oraz Reset |
| Zasilanie | - Urządzenie zasilane bezposrednio z gniazdka |
| Akcesoria w zestawie | - TL-WA854RE |
| Funkcje specjalne | - Range Extender - wzmacniacz sygnału i zasięgu sieci bezprzewodowej |
| Wymagania sprzętowe | - Kompatybilność z urządzeniami bezprzewodowymi działającymi w standardach 802.11b/g/n |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |