Pojazd Jeździk Monster biały
- Bezpieczeństwo:
- Produkt przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 12 miesięcy do 36 miesięcy, chyba, że wzrost i waga dziecka umożliwiają dalsze korzystanie.
- Maksymalne obciążenie produktu 25kg.
- Zabawka na baterie: 2xAA (LR06) baterie nie są doł
- Produkt na baterie: Tak
- Płeć: Chłopcy
- Pełna specyfikacja
Pojazd Monster
Quad Monster od Milly Mally, to idealny jeździk dla wszystkich chłopców i dziewczynek, którzy uwielbiają zabawę na świeżym powietrzu
Pojazd sprawdzi się zarówno w domu jak i na zewnątrz. Wygodne wyprofilowane siedzisko zapewni wygodę podczas jazdy. Natomiast duże bieżnikowane koła zapewnią odpowiednią przyczepność na każdej powierzchni.
Jeździk wyposażony jest w wiele udogodnień dla młodego kierowcy, pod siedziskiem znajduje się schowek do którego Wasza pociecha może schować swoje najcenniejsze skarby i zabrać je wszędzie ze sobą.
Interaktywna kierownica z panelem muzycznym dodatkowo zachęca maluszka do zabawy, oraz umila zabawę. przyciskami wydającymi różne melodie.
Czynność kierowania i odpychania korzystnie wpływa na koordynację ruchową, stymuluje i wspomaga zmysł dotyku, i zwiększa precyzję ruchów rączek, a sygnały dźwiękowe i kolorowe światełka stymulują słuch i wzrok dziecka.
Światła jako dodatkowy gadżet, umilą twojemu dziecku zabawę.
Jeździk zapakowany w efektowne opakowanie, świetnie sprawdzi się jako prezent.
CHARAKTERYSTYKA:
- Wyprofilowane siedzisko
- Szerokie bieżnikowane koła
- Interaktywna kierownica (zasilana bateriami)
- Schowek pod siedziskiem
- Ogranicznik skrętu
- Zabezpieczenie przed wywróceniem pojazdu do tyłu
- Metalowe osie kół
- Zabawka wykonana z materiałów bezpiecznych dla dziecka
- Efekty świetlne
Specyfikacja techniczna
| Producent | Milly Mally |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Produkt na baterie | Tak |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 5694 |
| Rodzaj | Jeździki |
| Liczba kół | 4 |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Obszar | Pogodowe |
| Wymagania wiekowe (maks.) | 36 |
| Wymiary |
|
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 21,5 x 31 x 60 cm |
| Wymagania wiekowe | 12 |
| Materiał | Metal |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Waga | 3200 kg |
|---|---|
| Wymiary | 600 x 320 x 220 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |