telewizory
Telewizor 55 cali OLED 55OLED910/12
- Model:
55OLED910/12
- Smart TV: Tak
- Obsługa 3D: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 4 w magazynie
6 467,00 zł / szt
7 954,41 zł brutto
Nasze najlepsze wrażenia dźwiękowe i wizualne
Zanurz się w tym, co najlepsze, dzięki telewizorowi OLED+ typu wszystko w jednym, który działa jak mistrz. Legendarny dźwięk Bowers & Wilkins, jasny, realistyczny obraz i wciągający efekt wow czterostronnego Ambilight łączą się, aby zapewnić naprawdę oszałamiającą wydajność.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Philips |
|---|---|
| Model | 55OLED910/12 |
| Smart TV | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| WiFi | Tak |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 51 |
| Wysokość z podstawą | 762 |
| Głębokość z podstawą | 240 |
| Waga z podstawą | 17.58 |
| Częstotliwość odświeżania | 144 |
| Częstotliwość natywna odświeżania | 120 |
| Obraz | Perfect Natural Motion |
| System TV | Google TV |
| System dźwięku |
|
| Pobór mocy | 77 |
| Waga | 17.32 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pamięć wewnętrzna | 32 |
| Procesor | P5 AI Perfect Picture Engine |
| Wysokość | 740 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 1225 |
| Głębokość | 56 |
| Panel | OLED |
| Technologia HD | Ultra HD/4K |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Tuner TV | DVB-S |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN, 1 x Satellite |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Tak |
| Przekątna ekranu | 55" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Data Act | Link |
| Waga | 23000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 900 x 170 x 1400 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |