IB-DK2241AC USB,HDMI,LAN,DVI-I,Mic
- Porty we/wy: 4 x USB 2.0 Type A
- Wymiary:
182 x 78 x 32 mm
- Waga: 0.21
- Pełna specyfikacja
IB-DK2241AC USB,HDMI,LAN,DVI-I,Mic
Notebooki i inne urządzenia mobilne są coraz cieńsze i mniejsze. Niestety odbywa się to kosztem portów - nawet bardzo popularny port LAN RJ45 oraz wejścia USB są często usuwane. Nie wspominając o możliwościach jakie dają porty wideo - DVI czy VGA, które wymagane są do podłączenia ogromnej liczby urządzeń.
Z urządzeniem IB-DK2241AC nie straszna Ci ilość portów w Twoim komputerze. Nasza stacja dokująca pozwala na rozszerzenie możliwości Twojego laptopa. Dzięki naszemu produktowi możliwe jest uzyskanie aż jedenastu dodatkowych portów, takich jak:4x USB 2.0, 2x USB 3.0, Gigabit LAN, DVI-I, HDMI, słuchawki i mikrofon. Ten wysokiej jakości adapter może być używany z systemami operacyjnymi Windows i Mac.
Tak więc ICY BOX IB-DK2241AC jest idealnym towarzyszem dla entuzjastów podróży, miłośników biznesu i multimediów, którzy chcą być przygotowani na wszelkie ewentualności.
Uwaga:
To urządzenie może być używane w następujących systemach operacyjnych:
Windows, Mac OS X, Android, Ubuntu
Aby uzyskać najnowszą aktualizację sterownika, sprawdź poniższy link:
Specyfikacja techniczna
| Producent | IcyBox |
|---|---|
| Porty we/wy | 4 x USB 2.0 Type A |
| Wymiary | 182 x 78 x 32 mm |
| Waga | 0.21 |
| Pozostałe parametry | - Rozszerza 1x interfejs USB 3.0 do 11 dodatkowych interfejsów |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 790 kg |
|---|---|
| Wymiary | 65 x 150 x 200 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |