podstawki/podstawki chłodzące
Podstawka chłodząca do laptopa do 15 cali
- Prędkość wentylatora (maks.): 1000
- Przepływ powietrza: 23
- Regulacja obrotów: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
20,10 zł / szt
24,72 zł brutto
Podstawka chlodzaca do laptopa
- Kompaktowy stojak chłodzący do notebooka z jednym wentylatorem dla dowolnego notebooka (maks. 15 ")
- Duży, 12-centymetrowy wentylator chłodzący zapobiega przegrzaniu notebooka
- Z praktycznym złączem przejściowym USB
- Podświetlenie LED w wentylatorze
| Waga | 440 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 330 x 250 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Gembird |
|---|---|
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1000 |
| Przepływ powietrza | 23 |
| Regulacja obrotów | Nie |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wymiary |
|
| Waga | 320 |
| Pozostałe parametry |
|
| Wentylator | 12 cm |
| Chłodzenie | Tak |
| Materiał | Metal |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 15'' |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |