podstawki/podstawki chłodzące
Podstawka chłodząca do laptopa do 15 cali
- Prędkość wentylatora (maks.): 1000
- Przepływ powietrza: 23
- Regulacja obrotów: Nie
- Full specification
Status: Out of stock
20.10 zł / szt
24.72 zł gross
Podstawka chlodzaca do laptopa
- Kompaktowy stojak chłodzący do notebooka z jednym wentylatorem dla dowolnego notebooka (maks. 15 ")
- Duży, 12-centymetrowy wentylator chłodzący zapobiega przegrzaniu notebooka
- Z praktycznym złączem przejściowym USB
- Podświetlenie LED w wentylatorze
| Weight | 440 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 x 330 x 250 cm |
Technical Specifications
| Brand | Gembird |
|---|---|
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1000 |
| Przepływ powietrza | 23 |
| Regulacja obrotów | Nie |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wymiary |
|
| Waga | 320 |
| Pozostałe parametry |
|
| Wentylator | 12 cm |
| Chłodzenie | Tak |
| Materiał | Metal |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 15'' |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |