rowerki i jeździki
Samochód Cozy Truck
- Obciążenie (maks.): 23
- Nr katalogowy:
620744E3
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
366,25 zł / szt
450,49 zł brutto
Cozy Truck to idealny pomysł dla dziecka, który uwielbia zabawę dużymi samochodami. Zabawna buźka pobudza do twórczej zabawy. Samochód może być wprawiany w ruch za pomocą nóg dziecka, bądź popychany jak wózek przez osobę dorosłą. Dzięki takiemu rozwiązaniu z auta mogą korzystać także mniejsze dzieci.
- Kierownica z klaksonem
- Stacyjka i ruchomy, klikający zapłon
- Otwierana klapka wlewu paliwa
- Drzwi kierowcy z możliwością blokady
- Wyjmowana podłoga
- Miejsca na napoje znajdujące się za siedziskiem
- Przednie koła obracają się o 360°
- Uchwyt do kontroli toru pojazdu przez osobę dorosłą
- Max. waga dziecka: 23 kg
| Waga | 11530 kg |
|---|---|
| Wymiary | 455 x 903 x 460 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Little Tikes |
|---|---|
| Obciążenie (maks.) | 23 |
| Nr katalogowy | 620744E3 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Ogrodowe |
| Rodzaj | Samochodziki |
| Wymiary | 90 x 46 x 45 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 58 x 20 x 32 cm |
| Wymagania wiekowe | 18 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Granatowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |