płyty
Płyta gazowa PG6411SR
- Moc całkowita: 7.4
- Informacje o płycie :
- 4,0 cm palnik pomocniczy (1,0 kW)
- 6,5 cm palnik średni (1,8 kW): 2 szt.
- 13,0 cm palnik WOK (2,8 kW) - Ruszty: Żeliwne
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
812,67 zł / szt
999,58 zł brutto
Płyta gazowa PG6411SR
- Elektryczny zapalacz w pokrętle wystarczy przekręcić pokrętło, a wybrany palnik automatycznie zapali się.
- Palnik specjalny WOK palnik o dużej mocy i potrójnym płomieniu, doskonały do gotowania w dużych garnkach I naczyniach typu Wok.
- Stabilne ruszty żeliwne są bardziej wytrzymałe i stabilne, a jednocześnie bardzo łatwe do utrzymania w czystości.
| Waga | 14000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 550 x 640 x 180 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Amica |
|---|---|
| Moc całkowita | 7.4 |
| Informacje o płycie | - 4,0 cm palnik pomocniczy (1,0 kW) |
| Ruszty | Żeliwne |
| Funkcje | Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu |
| Waga | 12.5 |
| Wysokość | 4 |
| Szerokość | 60 |
| Głębokość | 51 |
| Sterowanie | pokrętła |
| Oznaczenia | |
| Budowa | gazowo-szklana |
| Kolor | czarny |
| Liczba palników / pól grzejnych | 4 |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |