torby/etui/plecaki
Plecak Prelude Pro 15.6 Backpack 1X644AA
- Wymiary:
42.54 x 12.7 x 31.75 mm
- Waga: 0.46
- Rodzaj: Plecak
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 5 w magazynie
89,08 zł / szt
109,57 zł brutto
Podróżuj ze stylowym i wytrzymałym plecakiem zaprojektowanym z myślą o działaniu i wykonanym z recyklingu
| Waga | 680 kg |
|---|---|
| Wymiary | 90 x 420 x 310 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | HP Inc. |
|---|---|
| Wymiary | 42.54 x 12.7 x 31.75 mm |
| Waga | 0.46 |
| Rodzaj | Plecak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Kolor | Szary |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |