torby/etui/plecaki
Plecak do notebooka ECO PRO 15-17.3 cali
- Pasuje do:
- Notebooki o przekątnej ekranu od 15 do 17.3 cali
- Notebooki o maksymelnych wymiarach: 420 x 295 x 40 mm
- Wymiary:
440 x 320 x 200 mm
- Waga: 1.48
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
473,21 zł / szt
582,05 zł brutto
Plecak do notebooka ECO PRO 15-17.3 cali
Dzisiejsze działania kształtują jutrzejszy świat. Dlatego w firmie DICOTA jesteśmy oddani opracowywaniu rozwiązań przyjaznych dla środowiska i dlatego wszystkie przedmioty w naszych kolekcjach ECO wykonujemy ze zrównoważonych, pochodzących z recyklingu PET. Wtórnie wykorzystujemy do 45 butelek PET, dzięki czemu otrzymasz produkt ekologiczny z dożywotnią gwarancją. Nasze produkty PET mają również jakość, wygląd i wykończenie, które znasz i kochasz.
| Waga | 1537 kg |
|---|---|
| Wymiary | 160 x 350 x 500 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | DICOTA |
|---|---|
| Pasuje do |
|
| Wymiary | 440 x 320 x 200 mm |
| Waga | 1.48 |
| Rodzaj | Plecak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | rPET |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 16.4'' |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |