SmartWatch
Smartwatch Watch 2 czarny
- Komunikacja bezprzewodowa: WiFi
- Obsługiwane systemy operacyjne: Android
- Czas pracy na baterii/bateriach: 65
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
615,07 zł / szt
756,54 zł brutto
Smartwatch Watch 2 czarny
Elegancki smartwatch o smukłym designie z procesorem Qualcomm Snapdragon W5+, wyświetlaczem AMOLED 1,43" z funkcją AOD, obsługą Wear OS i MIUI Watch oraz monitorowaniem tętna, poziomu saturacji i jakości snu dzięki precyzyjnym czujnikom.
| Waga | 260 kg |
|---|---|
| Wymiary | 35 x 70 x 280 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | XIAOMI |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 65 |
| Koperta | 47 x 45,9 mm |
| Wymiary | 47 x 45,9 x 11,8 mm |
| Waga | 36.8 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Bateria | 495 mAh |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon W5+ Gen 1 |
| Funkcje |
|
| Typ matrycy | AMOLED |
| Aparat fotograficzny | Nie |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 1,43'' |
| Rozdzielczość | 466 x 466 |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |