Puzzle 3D Empire State Building
- Liczba elementów: 241
- Nr katalogowy:
12008026
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Puzzle 3D Empire State Building
Tak ekscytujące - tak relaksujące - tak oryginalne!
Twórz wyjątkowe konstrukcje 3D z puzzlami 3D od firmy Ravensburger! Odkryj nowy, trójwymiarowy sposób układania puzzli. Elementy tych puzzli zostały wykonane ze sztywnego tworzywa sztucznego, które pozwala na utrzymanie się konstrukcji bez użycia kleju. Ułożone przedmioty nie rozwarstwiają się, a puzzle mocno trzymają się siebie. Materiał użyty do produkcji klocków jest łatwy w czyszczeniu, wystarczy użyć wilgotnej szmatki.
Empire State Building to coś dla miłośników architektury. Konstrukcja z puzzli 3d to wiernie odwzorowana budowla, którą możesz trzymać u siebie w domu. W zestawie oprócz puzzli znajdziesz również podstawkę.
| Waga | 740 kg |
|---|---|
| Wymiary | 65 x 215 x 270 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Ravensburger Polska |
|---|---|
| Liczba elementów | 241 |
| Nr katalogowy | 12008026 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | 3D i 4D |
| Wymiary obrazka | 21 x 21 x 48,4 cm |
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |