torby/etui/plecaki
Plecak do laptopa genua 15,6' czarny
- Wymiary:
35 x 46 x 9 cm
- Waga: 429
- Pozostałe parametry:
Poliester
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 3 w magazynie
45,23 zł / szt
55,63 zł brutto
- Wyściełane wnętrze zapewnia niezawodną ochronę w trakcie transportu
- Przestrzenna przednia kieszeń na dodatkowe akcesoria lub rzeczy osobiste
- Wąskie, wyściełane i wygodne szelki nie ograniczające ruchów podczas noszenia
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hama |
|---|---|
| Wymiary | 35 x 46 x 9 cm |
| Waga | 429 |
| Pozostałe parametry | Poliester |
| Rodzaj | Plecak |
| Pojemność | 14 |
| Ilość komór | 1 |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Kolor | czarny |
| Waga | 400 kg |
|---|---|
| Wymiary | 80 x 345 x 500 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |