głośniki
Głośnik Bluetooth karaoke SoundBox 630
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Max. moc głośników (sumaryczna): 70
- Czas pracy na baterii/bateriach: 4
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
309,01 zł / szt
380,08 zł brutto
Przenośny głośnik bluetooth:
- Sterowany za pomocą smartphona (bluetooth) lub wbudowanych przycisków
- Bardzo wysokiej klasy przetwornik C/A umożliwiający odtworzenie plików bezstratnych
- Typy odczytywanych plików: MP3, WAV, FLAC, WMA, APE
- Kompatybilny z Bluetooth 5.0 (chip CW6693F)
- Protokoły transmisji : A2DP/AVRCP
- Zasięg bluetooth 10 m
- Moc 70W RMS
- Czas pracy: 8 -12h
- 2x głośniki 162,5mm (6,5") średnio-niskotonowe + 2x głośniki wysokotonowe 37,5mm (1,5")
- Tryby: bluetooth, TWS, radio FM, pen drive, karta microSD, AUX, Microphone IN,
- Podświetlenie LED w kilku trybach (można też je wyłączyć)
- Wbudowany akumulator Li-Ion 4400mAh 7,4V (ładowany z micro USB)
- Dwa gniazda na mikrofon 6,3mm MONO oraz 2 uchwyty na mikrofony
| Waga | 6400 kg |
|---|---|
| Wymiary | 295 x 280 x 680 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Rebeltec |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 70 |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 4 |
| Stacja dokująca | Nie |
| Moc subwoofera | 20 |
| Czas ładowania | 6 |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 |
| Złącza | microUSB |
| Rodzaj | Kolumny |
| Wymiary | 632 x 287 x 230 mm |
| Waga | 5.16 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| System | Mono |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Zasilanie | Akumulator |
| Oznaczenia | |
| Regulatory | Regulacja wysokich tonów |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |