Zapora sieciowa USGFLEX100HP-EU0102F
- WiFi: Tak
- Przepustowość zapory: 4000
- Przepustowość VPN: 900
- Pełna specyfikacja
Seria USG FLEX H, nazwana ze względu na przełomową, wysoką wydajność, zapewnia ultraprzepustowość zapór sieciowych/UTM/VPN z wydajnymi interfejsami multi-gig i PoE+, przygotowując Cię na erę multi-gig. Wyposażona w chmurę Zyxel AI, seria USG FLEX H oferuje najlepszą w swojej klasie, wielowarstwową ochronę, aby zapewnić Twojej firmie bezproblemową ochronę przed narastającymi cyberzagrożeniami. USG FLEX H, z ulepszonym SecuExtender, ułatwia rozszerzenie tego samego poziomu zabezpieczeń na wszystkie sieci zdalne, udowadniając, że użytkownicy małych i średnich firm mogą również korzystać z zabezpieczeń klasy korporacyjnej z błyskawiczną prędkością.
Ultrawysoka wydajność
Dzięki wielordzeniowemu sprzętowi nowej generacji i technologii Fastpath, seria USG FLEX H została zaprojektowana z dedykowanymi zasobami systemowymi, aby zminimalizować czas przetwarzania pakietów, zmniejszyć opóźnienia i przyspieszyć przepływ ruchu. Została również zaprojektowana z myślą o optymalnym wykorzystaniu procesorów w celu zwiększenia wydajności, co razem zapewnia doskonałą wydajność, odpowiadającą potrzebom sieci o dużej prędkości.
Cyberbezpieczeństwo w chmurze oparte na sztucznej inteligencji
Wykorzystuje inteligencję chmurową opartą na sztucznej inteligencji, aby zapewnić wielowarstwową ochronę o wysokim poziomie bezpieczeństwa w całej sieci. Chroni przed atakami zewnętrznymi i wewnętrznym nadużyciem dzięki zaawansowanym usługom, takim jak piaskownica chmurowa, ochrona przed złośliwym oprogramowaniem, zapobieganie włamaniom, filtrowanie DNS/IP/URL i patrolowanie aplikacji. Filtrowanie stron internetowych ogranicza szkodliwe lub nieodpowiednie treści, a kształtowanie ruchu i filtrowanie geo-IP usprawniają egzekwowanie zasad.
Szybki i wydajny uOS
Seria USG FLEX H wprowadza nasz najnowszy, wydajny uOS. Został zaprojektowany z myślą o zwiększeniu bezpieczeństwa, skróceniu czasu reakcji systemu, natychmiastowym wprowadzaniu zmian w konfiguracji oraz optymalizacji zarządzania konfiguracją i zasadami bezpieczeństwa dzięki nowemu, intuicyjnemu interfejsowi użytkownika (UX).
Pakiet Gold Security
W zestawie ze sprzętem Gold Bundle
- Sandboxing
- Reputation Filter
- Web Filtering
- Anti-Malware
- IPS
- Patrol aplikacji
- Device Insight
- SecuReporter
- Pakiet Nebula Pro
- Bezpieczne Wi-Fi
- Synchronizacja profili bezpieczeństwa
| Waga | 1930 kg |
|---|---|
| Wymiary | 95 x 190 x 280 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Zyxel |
|---|---|
| WiFi | Tak |
| Przepustowość zapory | 4000 |
| Przepustowość VPN | 900 |
| IPsec VPN | 50 |
| SSL VPN | 25 |
| Standardy | 802.3at |
| Maks. ilość sesji | 300000 |
| Funkcje VPN |
|
| Przepustowość antywirusa | 1000 |
| Porty we/wy | 7 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Przepustowość IPS | 1500 |
| Funkcje | User Aware |
| Wymiary | 216 x 143 x 33 mm |
| Waga | 1.05 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |