piloty
Pilot TV Remote
- Przeznaczenie: Apple TV
- Radiowy: Nie
- Wymiary:
136 x 35 x 9,25 mm
- Full specification
Status: Out of stock
283.74 zł / szt
349.00 zł gross
Pilot TV Remote
Pilot Apple TV Remote (3. generacji) daje Ci pełną kontrolę nad Apple TV 4K. Ma powierzchnię reagującą na dotyk, dzięki której możesz wybierać tytuły, sterować playlistą oraz szybko przewijać wideo do przodu i do tyłu, wykonując palcem okrężny ruch po zewnętrznej krawędzi. Do tego najnowszy model wyposażono w port USBC do szybkiego ładowania.
Technical Specifications
| Brand | Apple |
|---|---|
| Przeznaczenie | Apple TV |
| Radiowy | Nie |
| Wymiary | 136 x 35 x 9,25 mm |
| Waga | 66 |
| Pozostałe parametry | Komunikacja i złącza:
Zasilanie:
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pasuje do |
|
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Weight | 113 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 x 70 x 170 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |