prezentery
Pilot Laser Rechargeable Presentation Remote
- Komunikacja bezprzewodowa: 2,4 GHz
- Wskaźnik laserowy: Tak
- Wymiary:
12.6 x 30 x 140 mm
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
172,52 zł / szt
212,20 zł brutto
Lenovo Laser Rechargeable Presentation Remote to coś więcej niż pilot to Twoja brama do przyciągania uwagi i przekazywania pomysłów z impetem. Zaprojektowany tak, aby dostosować się do każdej konfiguracji projektorów, telewizorów, wideokonferencji lub środowisk z wieloma ekranami daje Ci pewność siebie w kierowaniu. Żywy zielony laser i cyfrowy wskaźnik zapewniają precyzję, a pięć zaawansowanych trybów i konfigurowalne elementy sterujące dają Ci całkowitą swobodę twórczą. Wbudowany alarm wibracyjny pozwala Ci idealnie trzymać się harmonogramu, dzięki czemu każda prezentacja kończy się tak samo mocno, jak się zaczyna.
| Waga | 100 kg |
|---|---|
| Wymiary | 35 x 60 x 160 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lenovo |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | 2,4 GHz |
| Wskaźnik laserowy | Tak |
| Wymiary | 12.6 x 30 x 140 mm |
| Waga | 46 |
| Pozostałe parametry | Czas ładowania baterii: Około 2,5 godziny
Obsługiwany system operacyjny:
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |