ogrodowe
Samochód Przygoda
- Nr katalogowy:
7600840207
- Płeć: Dziewczynki
- Obszar: Ogrodowe
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
587,15 zł / szt
722,19 zł brutto
Smoby Samochód Przygoda
- Nowa przestrzeń do zabawy dla najmłodszych!
- Odporna i stabilna konstrukcja
- Piaskownica z ochronna pokrywą
- Miejsce kierowcy z kierownicą, klaksonem mechanicznym, stacyjką na kluczyk
- Zjeżdżalnia (150 cm)
- Ergonomiczna drabinka z antypoślizgowymi stopniami
- 78% użytego do produkcji domku plastiku pochodzi z recyklingu
- Powłoka ANTI-UV chroniąca przed blaknięciem kolorów na słońcu
- Wyprodukowana we Francji
| Waga | 20000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 400 x 1205 x 750 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Smoby |
|---|---|
| Nr katalogowy | 7600840207 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Ogrodowe |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Długość ślizgu | 1.5 |
| Rodzaj | Piaskownice |
| Wymiary | 233 x 68 x 91 cm |
| Wymagania wiekowe | 18 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne (plastik) z recyklingu |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Zielony |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |