prezentery
Pilot Laser Rechargeable Presentation Remote
- Komunikacja bezprzewodowa: 2,4 GHz
- Wskaźnik laserowy: Tak
- Wymiary:
12.6 x 30 x 140 mm
- Full specification
Status: Out of stock
172.52 zł / szt
212.20 zł gross
Lenovo Laser Rechargeable Presentation Remote to coś więcej niż pilot to Twoja brama do przyciągania uwagi i przekazywania pomysłów z impetem. Zaprojektowany tak, aby dostosować się do każdej konfiguracji projektorów, telewizorów, wideokonferencji lub środowisk z wieloma ekranami daje Ci pewność siebie w kierowaniu. Żywy zielony laser i cyfrowy wskaźnik zapewniają precyzję, a pięć zaawansowanych trybów i konfigurowalne elementy sterujące dają Ci całkowitą swobodę twórczą. Wbudowany alarm wibracyjny pozwala Ci idealnie trzymać się harmonogramu, dzięki czemu każda prezentacja kończy się tak samo mocno, jak się zaczyna.
Technical Specifications
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | 2,4 GHz |
| Wskaźnik laserowy | Tak |
| Wymiary | 12.6 x 30 x 140 mm |
| Waga | 46 |
| Pozostałe parametry | Czas ładowania baterii: Około 2,5 godziny
Obsługiwany system operacyjny:
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 100 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 x 60 x 160 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |