zawody
Piła ręczna Bosch
- Bezpieczeństwo:
- Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka. Opakowanie nie służy do zabawy.
- Należy zachować opakowanie/ulotkę/etykietę, gdyż zawiera ważne informacje.
- Produkt na baterie: Tak
- Płeć: Chłopcy
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 12 w magazynie
59,90 zł / szt
73,68 zł brutto
Piła ręczna Bosch
Piła tarczowa Bosch, posiadająca obracającą się, bezpieczną tarczę do cięcia, emituje realistyczne dźwieki, posiada oświetlenie miejsca pracy.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Klein |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Produkt na baterie | Tak |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 8421 |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Tematyka | Narzędzia |
| Wymiary | 23 x 16 x 14.5 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Zielony |
| Waga | 693 kg |
|---|---|
| Wymiary | 175 x 170 x 240 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |