zawody
Stetoskop metalowy
- Bezpieczeństwo:
- Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka. Opakowanie nie służy do zabawy.
- Należy zachować opakowanie/ulotkę/etykietę, gdyż zawiera ważne informacje.
- Nr katalogowy:
4608
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
35,73 zł / szt
43,95 zł brutto
Stetoskop metalowy
| Waga | 133 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 x 160 x 280 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Klein |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Nr katalogowy | 4608 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Tematyka | Lekarz |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 28 x 15,5 x 2 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |