zawody
Wkrętarka Ixolino Bosch
- Bezpieczeństwo:
- Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka. Opakowanie nie służy do zabawy.
- Należy zachować opakowanie/ulotkę/etykietę, gdyż zawiera ważne informacje.
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
8602
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
32,50 zł / szt
39,98 zł brutto
Wkrętarka Ixolino BOSCH
Doskonała imitacja prawdziwej wkrętarki firmy BOSCH! zabawka wyposażona jest w różne końcówki. Posiada dwa kierunki obrotów (w lewą i prawą stronę). Ta wkrętarka to idealna zabawka dla małego konstruktora.
Zestawy firmy Klein to dorosłe życie w małych rączkach naszych dzieci. Dzięki tak wspaniałym i realistycznym zestawom, dzieci podczas zabawy wczuwają się w rolę dorosłych, są lekarzami, ogrodnikami, mechanikami, gospodyniami domowymi, strażakami czy policjantami, wykonują wiele czynności zupełnie jak w dorosłym życiu. zabawka przeznaczona: dla dzieci w wieku od 3 lat.
| Waga | 166 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 170 x 170 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Klein |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 8602 |
| Tematyka | Narzędzia |
| Wymiary | 12.5 x 4 x 9 cm |
| Video | |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |