Piekarnik HBF153BB0
- Moc całkowita: 3.3
- Funkcje piekarnika : wentylator + ogrzewanie górne + ogrzewanie dolne
- Waga: 32.6
- Pełna specyfikacja
Piekarnik HBF153BB0
Czyszczenie piekarnika nigdy nie było łatwiejsze
Zwykle czyszczenie piekarnika to nie lada wyzwanie... Dzięki EcoClean Direct jest to dziecinnie proste! Ultraporowate ścianki ceramiczne eliminują tłuszcz podczas gotowania. Po ostygnięciu piekarnika wystarczy wytrzeć dolną ściankę i wnętrze szyby, aby szybko wyczyścić. W celu dokładniejszego czyszczenia należy od czasu do czasu włączyć cykl regeneracji.
Przyciski push-pull
Aby wyczyścić piekarnik, naciśnij przyciski, wejdą i pozostaną w tym stanie. Dzięki temu łatwiej będzie wyczyścić płaską powierzchnię. Po wyczyszczeniu możesz ponownie nacisnąć przyciski... lub pozostawić je, aby uzyskać czysty wygląd!
Ekran LED
Z łatwością odczytaj wyświetlacz piekarnika.
| Waga | 48000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 680 x 660 x 665 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Bosch |
|---|---|
| Moc całkowita | 3.3 |
| Funkcje piekarnika | wentylator + ogrzewanie górne + ogrzewanie dolne |
| Waga | 32.6 |
| Pozostałe parametry | Długość przewodu elektrycznego 1,2 m |
| Pojemność | 66 |
| Szerokość zabudowy | 59.4 |
| Wysokość | 59.5 |
| Głębokość | 54.8 |
| Klasa energetyczna | A |
| Programator | elektroniczny |
| Rożen obrotowy | nie |
| Prowadnice teleskopowe | tak |
| Czyszczenie | ecoClean |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Termoobieg | tak |
| Data Act | Informacje dostępne w karcie produktu na stronie: Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |