kosmetyki
Pianka Tubi - Biała Ala 200 ml
- Bezpieczeństwo:
- Łatwopalny aerozol.
- Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem.
- Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić.
- Nie rozpylać nad otw
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
TU3409
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 19 w magazynie
19,24 zł / szt
23,67 zł brutto
Pianka Tubi - Biała Ala 200 ml
Tubi Pianka zamieni codzienną kąpiel w ekscytującą przygodę. Nawilża skórę, posiada właściwości emoliencyjne i jest hipoalergiczna. Na tym jednak nie kończą się zalety Tubi Pianki. Jej kolorowa i miła w dotyku konsystencja zachęca do zwariowanej i kreatywnej kąpieli! Można jej także użyć do malowania na ciele, wannie czy innych zmywalnych powierzchniach oraz formowania dowolnych kształtów. Idealnie nadaje się również jako dodatek do uwielbianego Fluffy Slime.
Zalety TUBI PIANKI:
- W codziennej kąpieli sprawia, że skóra dziecka jest nawilżona
- Pianka posiada działanie emoliencyjne
- Zapewnia świetną zabawę
- Dostępna w 5 kolorach
SPOSÓB UŻYCIA:
- Wstrząśnij butelką przez ok 60 sekund. Niewielką ilość pianki wyciśnij na dłonie.
- Baw się, maluj na wannie lub dowolnych zmywalnych powierzchniach. Lep piankowe i kolorowe kształty.
- Jeśli chcesz zrobić własny fluffy slime - możesz skorzystać z naszego przepisu
WAŻNE:
- Nasze produkty są bezpieczne dla dzieci. Nie zawierają substancji toksycznych, zostały przebadane i posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa.
- WYPRODUKOWANO W POLSCE.
| Waga | 230 kg |
|---|---|
| Wymiary | 45 x 45 x 235 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TUBAN |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | TU3409 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Kosmetyki |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 4,5 x 23,5 x 4,5 cm |
| Wymagania wiekowe | 24 |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |