Pralka do zabudowy WIW24342EU
- Poziom hałasu: 66
- Wyświetlacz / Panel: Tak
- Klasa głośności: A
- Pełna specyfikacja
AquaStop - podwójna ochrona przed zalaniem.
AquaStop to system zapewniający ochronę przed zalaniem przez cały cykl życia pralki. System AquaStop montowany w naszych pralkach, składa się ze specjalnego węża doprowadzającego wodę o podwójnym profilu, zaworu bezpieczeństwa i zbiornika podłogowego z wyłącznikiem pływakowym, zapobiegającym wszelkiego rodzaju zalaniom, spowodowanym nieszczelnością węża lub też wyciekami wewnątrz pralki.
ActiveWater Plus: wyjątkowa oszczędność wody.
Nieważne, jak duże robisz pranie. Nasza technologia ActiveWater Plus zapewnia doskonałe rezultaty, używając tylko potrzebną ilość wody. Ilość ubrań w bębnie jest automatycznie rozpoznawana, i na tej podstawie dobierana jest optymalna ilość wody do konkretnego prania. Dzięki temu, możesz oszczędzić nawet do 50% wody gdy robisz mniejsze pranie. *ActiveWater Plus automatycznie dostosowuje zużycie wody do wielkości załadunku. Porównanie zużycia wody w programie Eco 40-60 przy ćwierci i przy pełnym załadunku.
Cicha pralka z trwałym i energooszczędnym silnikiem.
Hałas w domu potrafi przeszkadzać i rozpraszać. Dlatego zaprojektowaliśmy dla naszych pralek silnik EcoSilence Drive. Ten bezszczotkowy, energooszczędny napęd o zminimalizowanym tarciu zapewnia cichą pracę, a także wyróżnia się wyjątkowo długą żywotnością.
Doskonałe rezultaty prania nawet do 65% szybciej.
Gdy liczy się czas, pralki wyposażone w funkcję SpeedPerfect mogą skrócić pranie nawet do 65%*, bez pogorszenia efektów. Funkcję tę można stosować z większością programów, przy każdej wielkości załadunku i każdym rodzaju tkanin. Na przykład, w programie Mix z funkcją SpeedPerfect, możesz wyprać dokładnie do 4 kilogramów mieszanego załadunku w zaledwie 46 minut. *Różnica w czasie trwania programu Syntetyki 40°C a czasem programu Syntetyki 40°C w połączeniu z opcją SpeedPerfect.
Opcja dołożenia lub wyjęcia ubrań podczas prania.
Zapodziała się gdzieś dziecięca skarpetka lub został jeden t-shirt? Teraz możesz bez trudu dołożyć lub wyjąć rzeczy podczas cyklu prania*. Wystarczy nacisnąć przycisk Start/Pauza i otworzyć drzwi, dorzucić zapomniane sztuki i kontynuować pranie. *Ze względów bezpieczeństwa nie możesz użyć tej opcji, gdy temperatura przekracza 50°C lub poziom wody jest zbyt wysoki.
Program niszczący 99,99%* najczęstszych zarazków.
Zabójczy dla zarazków, ale delikatny dla wrażliwej skóry. Program AntyAlergia / Higiena Plus zapewnia optymalną higienę prania. Utrzymywanie stałej temperatury podczas fazy prania, zapewnia tkaninom higieniczną czystość. W rezultacie unieszkodliwione zostają wszelkie zarazki i alergeny, z roztoczami włącznie. Pranie jest też dokładnie płukane, dla zminimalizowania pozostałości detergentu. Efekt: higienicznie czyste ubrania. * Pralki Bosch z programem prania AntyAlergia / Higiena Plus w temperaturze 40° i 60° spełniają zalecane przez naukowców warunki skutkujące 99,99% redukcją zarazków Enterococcus Hirae i Pseudomonas Aeruginosa. według pracy zespołowej Hönisch 2014 Wpływ czasu cyklu prania, temperatury i składu detergentu na skuteczność higieniczną prania w warunkach domowych. Badania przeprowadzone w Uniwersytecie Rhine-Waal.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Bosch |
|---|---|
| Poziom hałasu | 66 |
| Wyświetlacz / Panel | Tak |
| Klasa głośności | A |
| WiFi | Nie |
| Ilość programów prania | 15 |
| Zabezpieczenia | Przed wypływem piany/Kontrola piany, Przed przepełnieniem |
| Poziom hałasu wirowania | 66 - 70 dB |
| Programy i opcje prania | Bawełna 20°, Delikatne 30° |
| Rodzaj | Zabudowa |
| Funkcje |
|
| Wysokość | 81.8 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 59.6 |
| Głębokość | 54.4 |
| Klasa energetyczna | C |
| Kierunek otwierania | lewo |
| Ładowanie | front |
| Załadunek | 8 kg |
| Prędkość wirówki | 1200 obr/min |
| Klasa efektywności wirowania | B |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały, Nie dotyczy |
| Data Act | Informacje dostępne w karcie produktu na stronie: Link |
| Waga | 76000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 630 x 640 x 860 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |