torby/etui/plecaki
Perfect Skin 16-17.3'' Czarna
- Pasuje do:
LAptopy o przekątnej 16-17.3"
- Wymiary:
- Wymiary etui: 445 x 300 x 25 mm
- Maksymalne wymiary urządzenia: 415 x 280 x 40 mm - Waga: 0.2
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
70,41 zł / szt
86,60 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | DICOTA |
|---|---|
| Pasuje do | LAptopy o przekątnej 16-17.3" |
| Wymiary | - Wymiary etui: 445 x 300 x 25 mm |
| Waga | 0.2 |
| Rodzaj | Etui |
| Pasek na ramię | Nie |
| Uchwyt do ręki | Nie |
| Materiał | Neopren |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 17.1'' |
| Kolor | czarny |
| Waga | 365 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 440 x 350 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |