torby/etui/plecaki
Perfect Skin 16-17.3'' Czarna
- Wymiary:
- Wymiary etui: 445 x 300 x 25 mm
- Maksymalne wymiary urządzenia: 415 x 280 x 40 mm - Waga: 0.2
- Pasuje do:
LAptopy o przekątnej 16-17.3"
- Full specification
Status: Out of stock
70.41 zł / szt
86.60 zł gross
Technical Specifications
| Brand | DICOTA |
|---|---|
| Wymiary | - Wymiary etui: 445 x 300 x 25 mm |
| Waga | 0.2 |
| Pasuje do | LAptopy o przekątnej 16-17.3" |
| Rodzaj | Etui |
| Pasek na ramię | Nie |
| Uchwyt do ręki | Nie |
| Materiał | Neopren |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 17.1'' |
| Kolor | czarny |
| Weight | 365 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 x 440 x 350 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |