pojazdy
Jeździk Ładowarka Giga Trucks
- Bezpieczeństwo:
OSTRZEŻENIE! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegółów technicznych. Zachowaj niniejszą informację.
- Rodzaj: Ładowarki
- Płeć: Chłopcy
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 5 w magazynie
61,00 zł / szt
75,03 zł brutto
Jeździk Ładowarka Giga Trucks
Solidna ładowarka z dużą powierzchnią siedzenia, osie ze stali ocynkowanej 6 mm. Łatwe skręcanie dzięki przegubowemu sterowaniu. Nowoczesny, szczegółowy projekt. Duża łopata, ergonomicznie ukształtowane uchwyty.
| Waga | 3000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 300 x 340 x 690 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lena |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | OSTRZEŻENIE! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegółów technicznych. Zachowaj niniejszą informację. |
| Rodzaj | Ładowarki |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 02145 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Seria pojazdów | brak |
| Serial TV/Film kinowy | Nie |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 68 x 29 x 29 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | ABS |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |