pendrive
Pendrive UME3 Eco Friendly 32GB
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 2000
- Pojemność pamięci flash: 32
- Wymiary:
55.0 × 21.0 × 9.6 mm
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
25,45 zł / szt
31,30 zł brutto
Eco Friendly to nowy model USB z serii UME, której projekt i wykonanie zostało zrealizowane w całości w Polsce. Produkt wyróżnia obudowa wykonana w 100% z materiałów biodegradowalnych, która ulega rozkładowi w warunkach kompostowych. To rozwiązanie dla tych, którzy wierzą, że każde, nawet najdrobniejsze działanie w kierunku ekologii pozwoli nam wszystkim dłużej cieszyć się zdrowym środowiskiem.
- Obudowa w 100% z materiału biodegradowalnego
- Kreacja i produkcja w Polsce
- Odporny na zachlapania i zadrapania
- Dostępne pojemności: 16, 32, 64GB
- Wieczysta gwarancja
| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Wymiary | 25 x 120 x 140 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | GOODRAM |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 2000 |
| Pojemność pamięci flash | 32 |
| Wymiary | 55.0 × 21.0 × 9.6 mm |
| Waga | 9 |
| Prędkość zapisu | 20 |
| Prędkość odczytu | 60 |
| Interfejs | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Brązowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |